Każdy chłopiec uwielbia zabawę małymi lub większymi samochodzikami. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się zabawki, które dodatkowo urozmaicą codzienną zabawę. Oferujemy drewniany tory i parkingi, po których małe, wyścigowe samochodziki mogą zjeżdżać i nie tylko.

Główną atrakcją zabawki jest zjeżdżalnia, po której dziecko może puszczać samochodziki z platformy startowej. Dołączone do zestawu samochodziki posiadają zróżnicowane kolory, dzięki czemu maluch może zorganizować własne wyścigi. Zabawka wykonana jest w głównej mierze z drewna, które jest certyfikowane i bezpieczne dla malucha. Różne kolory z pewnością przyciągną uwagę dziecka na wiele godzin, a duża ilość samochodzików umożliwia zabawę z rówieśnikami czy rodzicami.

Oferowane przez nas tory i parkingi dostępne są także w wersji strażackiej i policyjnej, a jak wiadomo większość małych chłopców marzy, by w przyszłości zostać policjantem lub strażakiem. Zjazd samochodzików z samej góry zjeżdżalni jest dla dzieci satysfakcjonujące i rozwijające kreatywność malucha. Poza tym widzi ono reakcję skutkowo-przyczynową opartą o podstawowe prawa fizyki, a także ma możliwość ćwiczenia koordynacji ręka-oko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl