Niemal od samego początku, rodzice powinni dbać i dążyć do tego, by dziecko jak najszybciej zaczęło być samodzielne. Na początku wystarczy, jeśli nasza pociecha zacznie nosić ze sobą gdziekolwiek swoje rzeczy. Tego typu sytuacja rozpoczyna budowę samodzielności. Dzieci czują się pewniej i radośniej, bowiem wiedzą, że zaczynają ponosić odpowiedzialność za przedmioty, które trzymają w środku i że jest to ich własność. Plecaki i torebeczki dla chłopów i dziewczynek świetnie w tym pomagają. Maluchy chętnie przechowują w nich ulubione zabawki, a starsze przedszkolaki z pewnością spakują swoją przekąskę i coś do picia.

Wśród proponowanego przez nas asortymentu znajdą się zarówno plecaki i torebeczki usztywniane, jak i pluszowe, które dedykowane są najmłodszym dzieciom. Młode damy znajdą torebki w postaci łabędzia z tiulowymi wstawkami. Oferujemy ogromny wybór wzorów z najpopularniejszymi bohaterami filmów i kreskówek. Jest to idealna okazja dla malucha, by pochwalić się przed kolegami dodatkiem z motywem ulubionego superbohatera.

Plecaki i torebeczki na dalsze i krótsze wycieczki. Nasze torebeczki oraz plecaki przedszkolaka świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji, pomieszczą niezbędne przedmioty dla dziecka czy to do przedszkola czy na weekendowy wyjazd będąc towarzyszem wspólnych wypraw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl